Teenused

Kodulehe tegemine

Valmistame Sulle kas lihtsa või sisukama kodulehe arvestades sinu eelarvega ja lähtudes Sinu klientide vajadustest. On väga tähtis, et koduleht on vaadeldav erinevates seadmetes (desktop, mobiil, tahvel) ja eri suurusega ekraanidel. Seame suurt rõhku sellele, et koduleht oleks mobiilisõbralik, otsingumootoritele optimeeritud, kasutajasõbralik, toimiks kiirelt, veatult, turvaliselt ja seda ka pikemas perspektiivis.

Kodulehe hooldus

Kodulehe hoolduse eesmärgiks on tagada selle kvaliteet ja töökindlus. Sõltuvalt lehest võivad hooldustööd olla väga erinevad. Tehtud töödest anname Sulle ülevaate, mida täpsemalt tegime, kas tekkis tõrkeid, kuhu peame Sind või kedagi kolmandat kaasama, anname soovitusi, kuidas kodulehe turvalisust tõsta, kuidas kasutajakogemust, SEO-d ja üldist töökindlust parandada jne.

Kodulehe haldus

Kas Sinu kodulehel on endiselt vanad tekstid, uudised ei jõua õigel ajal üles, tooteinfo on uuendamata? Tihti ei ole ettevõttes inimesi, kellel oleks igapäevaste tegevuste kõrvalt lihtsalt aega või ka piisavalt teadmisi, et kodulehel infot operatiivselt muuta. Võid olla mureta, võta meiega ühendust ja saada kogu materjal meile. Lõikame pildid ja sisestame tekstid Sinu eest.

Google Ads reklaam

Google Ads reklaam aitab Sul jõuda enda toote või teenuse reklaamiga Google esilehele ja inimesteni, kes just praegu seda teenust või toodet otsivad. Google Displey bännerreklaamiga jõuad veelgi kaugemale, kuna see tuletab Sind hiljem nendele kasutajatele uuesti meelde, kes on Sinu veebilehte juba külastanud.

SEO teenus

SEO on veebilehe otsingumootorile optimeerimine ehk teenus, mis võimaldab Sinu kodulehe Googles paremini välja tuua, näiteks esilehel. SEO teenuse abil muutub Sinu koduleht Google otsingule paremini nähtavamaks, mis toob kodulehele rohkem potensiaalseid kliente.

E-poe loomine

Loome sulle lihtsa e-poe, mida on väga kerge hallata. Meie kasutame e-poe loomiseks WordPressi koos WooCommerce-ga. Loome koostöös Sinuga visuaali, mõtleme välja struktuuri, integreerime tarne- ja makselahendused, aitame luua müügitingimuste ja privaatsuspoliitika tekstid ja sisestada tooteinfo.